Be The One руйнує старі стандарти та диктує нову філософію багатофункціонального комплексу

Пропонуємо універсальне рішення для життя, роботи, навчання, відпочинку та бізнесу
Дізнатися ціну
whatsapp
viber

АПАРТАМЕНТИ ГОТЕЛЬНОГО ТИПУ ТА БІЗНЕС-ЦЕНТР КЛАСУ «А»

Концептуальні планування, естетичні та технічні рішення, унікальний дизайн, поєднання індивідуальності та функціональності створюють особливий простір для життя у Be The One.

Апартаменти під ключ
Офісні приміщення класу «А»
Коворкінги, конференц-зали, навчальні аудиторії
Сервіс на рівні 4-зіркового готелю

Формат багатофункціонального комплексу Be The One створено з урахуванням стилю життя активного мегаполіса. Для вас – можливість проживати та розвивати бізнес в одному будинку! Ми пропонуємо апартаменти з ремонтом із можливістю прописки та апартаменти під ключ із фіксованим гарантованим прибутком.

Замовити підбір
Апартаменти:

Від 14 м2

До 68 м2

Офісні приміщення

Від 9 м2

До 4 000 м2

Наші партнери

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Ми врахували потреби та побажання сучасних людей, які живуть у ритмі активного мегаполіса, та запровадили новий підхід до багатофункціональних комплексів.

5 хвилин до метро «Житомирська» та «Академмістечко»
Офіси та апартаменти в одному будинку
Апартаменти з власними терасами
9 високошвидкісних ліфтів KONE
Sport Life оновленого формату
Власна інфраструктура
Підземний
паркінг
3 типа ремонтних робіт – Style, Comfort, Business
Апартаменти для бізнесу та власного проживання
4-зірковий
сервіс
Система контролю доступу
Лаунж-зони, лобі, ресепшен
Планування

Живи, де працюєш, працюй, де живеш!

В основі концепції комплексу закладено принцип - BE THE ONE! БУДЬ ПЕРШИМ! Для вас: апартаменти для бізнесу з гарантованим фіксованим прибутком; апартаменти для власного проживання з ремонтом; офіси, коворкінги, навчальні аудиторії; лаунж-зони із м’якими меблями, запашною кавою та невимушеною атмосферою; готельний сервіс 4 зірки; кафе, ресторани, магазини та інша інфраструктура.

Be The One – багатофункціональний комплекс з апартаментами готельного типу та бізнес-центром класу «А». Концепція комплексу створена для людей, які живуть у ритмі активного мегаполіса. Купити квартиру в Be The One – означає вигідно інвестувати у своє майбутнє. До продажу доступні як апартаменти для власного проживання з можливістю прописки, так і апартаменти для бізнесу. У Be The One спроектовані апартаменти площею від 14 до 68 квадратних метрів. Є апартаменти з терасами, звідки відкривається панорамний вид на Київ. До продажу доступні апартаменти з ремонтом. На вибір інвесторів – 3 типи ремонтних робіт – Style, Comfort, Business. Продаж квартир у Be The One вже стартував. Можна купити апартаменти в розстрочку до 10 місяців без відсотків. Особливість комплексу – готельний сервіс, що дозволяє своїм мешканцям почуватися як на відпочинку. Такий сервіс передбачає: замовлення сніданків, продуктів, квитків, страв із кафе та ресторанів, клінінг, послуги пральні та хімчистки, кейтеринг для заходів, послуги повара тощо. Тобто мешканцям комплексу не доведеться витрачати свій час на побутові клопоти. Концепція комплексу – «живи, де працюєш, працюй, де живеш». Тут створено комфортні умови для тих, хто мріє проживити якомога ближче до свого офісу. Be The One – двосекційна будівля, одна частина якої призначена під апартаменти, а інша – під офіси класу «А». У комплексі передбачено перехід із житлової частини в офісну. Офісні приміщення розраховані, насамперед, на ІТ-працівників, а також на фрілансерів, підприємців, науковців, творчих особистостей та працівників будь-яких інших спеціалізацій. Уперше в Україні доступні до продажу офіси класу «А» від забудовника площею від 42 до 4 000 квадратних метрів. Тут реалізовано кардинально інший підхід до щоденної офісної рутини, що перетворює роботу в задоволення. У бізнес-центрі спроектовано нетипові коворкінги зі зручними work зонами та лаунж-зонами, навчальні аудиторії та конференц-зали. Купити офіс у Be The One – раціональне рішення для бізнесу. У багатофункціональному комплексі Be The One створено сприятливі можливості для бізнесу. До продажу доступні апартаменти готельного типу під оренду. Апартаменти передаються інвесторам із ремонтом під ключ, тобто повністю укомплектованими сучасними меблями та технікою. Усі клопоти, пов’язані з експлуатацією, бере на себе керівна компанія. Особливість інвестиції в нерухомість «Бі зе Ван» – гарантований прибуток. Усі інвестори отримують фіксований дохід щомісячно чи щоквартально. Такі умови документально підтверджено. За страхування апартаментів та амортизацію майна відповідає керівна компанія. ЖК Be The One розташовано поблизу від станцій метро «Житомирська» та «Академмістечко». Поруч розвинена інфраструктура: магазини, торговий центр, спортивний клуб, дитячі садки, школи, медичні центри, аптеки, банківські та поштові відділення тощо. Купити апартаменти в Be The One – означає гармонійно поєднати у своєму житті відпочинок, бізнес, роботу та розваги.

Дякуємо за звернення!

Очікуйте дзвінок від нашого менеджера.