Апартаменти з ремонтом
Формат багатофункціонального комплексу Be The One створено з урахуванням стилю життя активного мегаполіса. Для вас – можливість проживати та розвивати бізнес в одному будинку! Ми пропонуємо апартаменти з ремонтом із можливістю прописки та апартаменти під ключ із фіксованим гарантованим прибутком.

Калькулятор розстрочки

Перший внесок
Метраж
Тип апартаментів
Срок рассрочки

Тип ремонту

STYLE

COMFORT

Business

На зручність та комфортність проживання впливає тип планувального рішення. Залежно від кількості майбутніх жителів та ваших особистих уподобань, потрібно обирати метраж та планування житла. Функціональні планувальні рішення дозволяють раціонально використовувати кожен квадратний метр приміщення, щоби ви могли насолоджуватися затишком та комфортом.

У багатофункціональному комплексі Be The One спроектовано апартаменти площею від 15 до 68 квадратних метрів із широким вибором планувальних рішень. На вибір інвесторів – понад 30 типів планувань. Ви можете обрати однокімнатні апартаменти, двокімнатні апартаменти, міні-апартаменти або просторі апартаменти з терасою. Незалежно від площі, усі приміщення зручні для проживання.

Планування апартаментів спроектовані досвідченими архітекторами, які врахували споживчі уподобання та створили в кожних апартаментах комфортні місця для відпочинку та роботи. Кімнати в апартаментах спроектовано у формі класичних прямокутників та квадратів, що дозволяє зручно укомплектовувати їх меблями. Витримано баланс житлової та нежитлової площі в усіх апартаментах.

Обрати планування апартаментів у Be The One дуже просто. На вибір інвесторів доступні планувальні рішення з урахуванням різних потреб та смаків. Апартаменти поділяються на дві категорії: під оренду та для власного проживання. Ви можете купити міні-апартаменти для бізнесу або просторі апартаменти з терасою, з якої відкривається панорамний вид на Київ.

Купити апартаменти під оренду – можливість розпочати власний бізнес. До продажу доступні виключно апартаменти з ремонтом під ключ. На сайті Be The One ви можете подивитися візуалізацію кімнат та обрати той варіант, що найбільше сподобався. У комплексі акцент зроблено на ергономічності простору, а дизайн інтер’єру гармонійно поєднується з плануваннями.

Апартаменти для власного проживання доступні для продажу із широким вибором площі та планувальних рішень. Спроектовано апартаменти з терасами, де створені затишні лаунж-зони із сучасними меблями та м’яким текстилем. На вибір покупців – квартири з ремонтом під ключ, повністю укомплектовані технікою та меблями, та квартири з ремонтом без меблювання.

Квартири в «Бі зе Ван» доступні широкому колу інвесторів. На вибір покупців – від квартир формату «міні» до просторих апартаментів із терасами. У кожній квартирі спроектовані комфортні кімнати, призначені для різних потреб. Подивитися візуалізацію та приклади меблювання кухонь, житлових кімнат, санвузлів, терас можно на нашому сайті.

Купити квартиру в Be The One – означає насолоджуватися всіма перевагами багатофункціонального комплексу. Для власників та орендарів будуть доступні: лаунж- та work-зони, магазини, кафе, ресторани, салони краси, фітнес-клуб Sport Life та інша інфраструктура.

Власна квартира в Києві – більше не мрія, а реальність. У багатофункціональному комплексі Be The One відкрито продаж апартаментів за доступною ціною. Ви можете обрати тип планування та метраж, що відповідатиме вашим потребам та стилю життя.

Дякуємо за звернення!

Очікуйте дзвінок від нашого менеджера.